شماره ارتباط مستقیم با شرکت : 02188352241

اگر میخواهید ویلای شخصی خود را تحت کنترل داشته باشید، اگر میخواهید محل کارخود را در هر کجا که هستید ببینید، اگر می خواهید امنیت کارگاه و ویلای خودتان را بالا ببرید، کانکس هوشمند را به شما پیشنهاد می کنیم.

این شرکت با ساخت خانه های پیش ساخته مجهز به سیستم کنترل از راه دور، دوربین های مداربسته، سیستم های حساس به صدا و حرکت به شما این امکان را میدهد تا در مواقعی که در ویلا یا خانه خود نیستید آن را تحت کنترل داشته واگر حرکت و صداهای مشکوکی  تشخیص داده شود به تلفن همراه شما پیامک فرستاده می شود و شما را مطلع می سازد و همچنین بوسیله دوربین های مدار بسته در هر لحظه میتوانید ویلا و خانه خود را مشاهده کنید.

کانکس هوشمند شرکت کانکس تخت جمشید به شما این امکان را می دهد که کارمندان و کارگران خود را در محل کار تحت نظرگرفته و بدون حضور در آنجا به امور مربوطه رسیدگی نمایید.

کانکس-انواع کانکس-کانکس تخت جمشید-پلان های کانکس-عکس های کانکس-کانکس مدیریتی-کانکس پزشکی-کانکس BTS-کانکس کارگاهی-کانکس نگهبانی-کانکس مدرسه-کانکس ویلایی-کانکس انباری-کانکس ساندویچ پنل-کانکس غرفه بازیافت-کانکس ایستگاه دوچرخه-کانکس رستوران-کانکس cleanroom-کانکس مطبوعاتی

 

 

 


عضویت در خبرنامه

شبکه های اجتماعی

کروکی آدرس