شماره ارتباط مستقیم با شرکت : 02188352241

کانکسهای پیش ساخته پانلی جهت فروش محصولات

کانکس فروشگاهی

 

کانکس فروشگاهی در فضاهایی همچون میدان تره بار ، دانشگاه ها ، مدارس ، خیابان ها و دیگر محیط هایی که در صدد به فروش رساندن محصولات و کالاها می باشد پیاده سازی می شود. کانکس ها با پوشش و نیز مقاومت بالا ساخته می شود. ضد زنگ بودن کانکس نیز آیتم قابل توجه دیگر می باشد که از آلومینیوم ، گالوانیزه و دیگر جنس های مشابه طراحی می گردد.

پوشش داخلی کانکس و نیز پوشش سقف کانکس مواردی هستند که برای کانکس مورد توجه و دقت قرار می گیرند. طرح چوب ، آلومنیوم ، گالوانیزه مواردی هستند که برای پوشش کانکس مورد استفاده قرار می گیرد. کانکس فروشگاهی از درب ، اتاقکی با پوشش به منظور فروش و ارتباط با مشتریان منظور گردیده است. کف کانکس با ضخامت مختلف طراحی می شود. درون کانکس برق را به منظور قرار دادن کلید و پریز منظور می نماییم. علاوه براین تجهیزات جانبی مانند سیستم احراق حریق ، سیستم سرمایشی ، یخچال ، قفسه و دیگر مواردی که در یک فروشگاه باید موجود باشد می تواند در کانکس فروشگاهی نیز دیده شود.

کانکس-انواع کانکس-کانکس تخت جمشید-پلان های کانکس-عکس های کانکس-کانکس مدیریتی-کانکس پزشکی-کانکس BTS-کانکس کارگاهی-کانکس نگهبانی-کانکس مدرسه-کانکس ویلایی-کانکس انباری-کانکس ساندویچ پنل-کانکس غرفه بازیافت-کانکس ایستگاه دوچرخه-کانکس رستوران-کانکس cleanroom-کانکس مطبوعاتی


عضویت در خبرنامه

شبکه های اجتماعی

کروکی آدرس