شماره ارتباط مستقیم با شرکت : 02188352241

چرا از کانکس استفاده کنیم؟

در مجموع و در ابتدا باید یک تعریف کلی از کانکس بیان کنم، به یک بنای قابل حمل کانکس گفته میشود.که در مقابل یک بنای سنتی کانکس از این مزیت برخوردار است که میتوان کانکس را در هر نقطه آن را انتقال دهید . و این امکان را دارد که در محل هایی که امکان ساخت وجود تدارد میتوان از کانکس استفاده کرد . در کل کانکس ها به دو دسته ی کلی تقسیم میگردد کانکس های چرخ دار و کانکس های ثابت . که چرخ دار های آن ها به طور مستمر در حال جابه جایی است ولی نمونه های ثابت برای یک مدت زمان خاص در یک مکان میماند .

مواد اولیه ای که در ساخت کانکس یه کار گرفته میشود عموما فلز میباشد که بیشتر اسکلت و بدنه را تشکیل میدهد بدنه را تشكيل مي دهد بدنه و سقف كانكس ها معمولا از ساندويچ پنل ساخته مي شوند تا عايق صوتي و حرارتي مناسبي براي فضاي داخلي آنها ايجاد نمايد و به همين منظور نماي داخلي با استفاده از پي وي سي تزئين مي گردد.

برخی از مزیت های کانکس ها میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

1-       قابلیت فروش مجدد مستقل از زمین

2-       ساخت آن ها سریع و مقرون به صرفه است .

3-      کانکس مقاومت بسیار بالایی در مقابله با زلزله و خطرات دیگر دارد .

کانکس-انواع کانکس-کانکس تخت جمشید-پلان های کانکس-عکس های کانکس-کانکس مدیریتی-کانکس پزشکی-کانکس BTS-کانکس کارگاهی-کانکس نگهبانی-کانکس مدرسه-کانکس ویلایی-کانکس انباری-کانکس ساندویچ پنل-کانکس غرفه بازیافت-کانکس ایستگاه دوچرخه-کانکس رستوران-کانکس cleanroom-کانکس مطبوعاتی


عضویت در خبرنامه

شبکه های اجتماعی

کروکی آدرس