شماره ارتباط مستقیم با شرکت : 02188352241

1- دارای چه ابعادی باشد؟
باید بررسی کنید اصولا شما باید برای هر نفر چند متر فضا در نظر می گیرید؟ یا اینکه میخواهید در این فضا میزکار قراردهید و کانکس را جهت دفترکار استفاده نمایید، یا نیاز به آبدارخانه و سرویس بهداشتی نیز می باشد؟ و نیز بررسی کنید آیا در فضایی که قرار است این کانکس قرار بگیرد محدودیت ابعاد و محدودیت فضایی وجود ندارد؟

2- کانکسی که میخواهیم باید دارای چه تجهیزاتی باشد؟
آیا وجود آبدارخانه یا سرویس بهداشتی در کانکس مورد نیاز است؟ آیا ابعاد کانکس به گونه ای است که بتوانید برای آن کانال کولر در نظر بگیرید؟ یا تصمیم دارید از وسایل و تجهیزات دیگری استفاده کنید؟

3- آیا کانکسی که میخواهیم، نیاز به تاسیسات و برق کشی دارد؟
حتما به این فکر کنید که آیا کانکس شما به تاسیسات برقی، سیستم سرمایشی و گرمایشی نیاز دارد؟ آیا نیاز است که کف آن آبرو باشد یا همان کفپوش مناسب کار شماست؟ آیا نیاز به لوله کشی دارید؟؟؟

4- برای کانکس مورد نظر چند پنجره در نظر بگیرم؟
آیا تمام دیوارهای آن پنجره دارد؟
 تعداد درب و پنجره ها را در نظر بگیرید.

5-  نمای بیروی کانکس چقدر اهمیت دارد؟
آیا میخواهید کانکس شما نمای شیک و متناسب با ساختمان یا فضای خاصی را داشته باشد؟ آیا با رنگ بندی کانکس خود مشکلی ندارید؟ آیا با نمای کامپوزیت، سایدینگ، گالوانیزه و ساندویچ پانل معمولی آشنایی دارید؟ آیا تصمیم دارید از یک نمای شیک برای کانکس خود استفاده کنید؟ طرح خاصی مد نظرتان است؟؟

6- چه تعداد اتاق برای کانکس مورد نیاز است؟
در نظربگیرید آیا به پارتیشن و درب برای اتاق های کانکس احتیاج دارید؟ اصلا نیاز دارید که اتاقی برای کنفرانس کانکس در نظر بگیرید؟ یا اگر کانکس به صورت خوابگاهی مورد استفاده قرار میگیرد آیا نیاز به تعداد اتاق های بیشتر جهت خواب وجود دارد؟

7- کانکس خریداری شده برای چه مکانی استفاده می شود؟
گرما، رطوبت و سرما تاثیر مهمی در انتخاب متریال کانکس دارد. به عنوان مثال در مناطقی که رطوبت زیاد است میتوان از ساندویچ پنل استفاده کرد، و در مناطقی که رطوبتی نیست میتوان از ورق گالوانیزه معمولی استفاده کرد.

کانکس-انواع کانکس-کانکس تخت جمشید-پلان های کانکس-عکس های کانکس-کانکس مدیریتی-کانکس پزشکی-کانکس BTS-کانکس کارگاهی-کانکس نگهبانی-کانکس مدرسه-کانکس ویلایی-کانکس انباری-کانکس ساندویچ پنل-کانکس غرفه بازیافت-کانکس ایستگاه دوچرخه-کانکس رستوران-کانکس cleanroom-کانکس مطبوعاتی


عضویت در خبرنامه

شبکه های اجتماعی

کروکی آدرس